اینترنت وایرلس پوینت تو پوینت

لینک های وایرلس کامل شبیه به مودم وایرلس که در خانه دارید و با تلفن همراهتان به آن متصل میشود است با این تفاوت که مودم های وایرلس در باند ۲.۴ گیگاهرتز و به صورت ۳۶۰ درجه در فاصله کم سرویس میدهند اما لینک های وایرلس در باند ۵.۸ گیگاهرتز به صورت نقطه ای یا در زاویه های محدود سرویس میدهند.

لینک های وایرلس را میتوان به ۲ دسته کلی تقسیم کرد .

لینک های وایرلس نقطه به نقطه (point to point)
لینک های وایرلس نقطه به چند نقطه (point to multi point)

لینک های وایرلس نقطه به نقطه :
این شبکه را میتوان در مواردی که میخواهید ارتباط وایرلس بین ۲ نقطه برقرار کنید استفاده میشود. که در هر نقطه بسته به محیط، دکل و رادیوی مناسب نصب میشود و ارتباط شبکه بین ۲ نقطه برقرار میشود.

لینک های وایرلس نقطه به چند نقطه :

این شبکه را میتوانید در مواردی که میخواهید ارتباط وایرلس بین چند نقطه برقرار کنید استفاده میشود. که یک نقطه را مرکز قرار دارده و نقاط دیگر به این نقطه وصل میشوند البته تجهیزات لازم برای این ارتباط هم بسته به محیط ،دکل و رادیوی مناسب خود را میخواهند. برای مثال میتوانید ارتباط شبکه بین تمامی شعب خود برقرار کنید.

 

با نیرکوتک، پیشرو در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم P2P همراه باشید . جهت مشاهده جدیدترین طرح ها و  تعرفه های ما اینجا کلیک کنید . در صورتی که خواهان کسب اطلاعات بیشتر و سفارش سرویس وایرلس یکطرفه و یا دوطرفه هستید هم اینک با کارشناسان گروه فنی نیرکوتک تماس حاصل نمایید تا در سریعترین زمان ممکن سفارش شما را ثبت و رسیدگی کنند.

 

×

سلام

 

شما میتونین از طریق واتساپ(همین پایین!)

با ما در ارتباط باشین!

× چطور می تونم کمکتون کنم؟!