مقایسه رادیوهای سری LHG5

مقایسه رادیوهای سری LHG5

سری LHG  دارای رادیو دوال پولار هستند که با توجه به گوناگونی توانی از ۲۴٫۵  تا ۲۷  dbi  دارند.

این سری برای لینک های ۱۵ تا ۴۰ کیلومتر ساخته شده اند که با توجه به آنتن گرید برای محیط های دارای باد بهترین پایداری را دارند.

رادیوهای سری LHG کمپانی میکروتیک برای کار در شبکه های بیرونی در فرکانس های ۲٫۴ , ۵ و ۶۰ گیگاهرتز از سوی کمپانی میکروتیک طراحی و تولید شده است .

با توجه به سطح دسترسی تعیین شده LEVEL 3 در سیستم عامل تمامی مدل های سری LHG کاربرد اساسی این رادیو ها صرفا در ارتباط های نقطه به نقطه و یا در سمت CPE (تجهیزات سمت کاربر) میباشد .

LHG 5

رادیویی در فرکانس ۵GHz  که با پروتکل ۸۰۲٫۱۱ a/n  و آنتن دوآل پولار ۲۴٫۵ dbi  به قیمتی بسیار معقول برای لینک های  تا ۱۵ کیلومتر که  از پروتکل انحصاری Nv2  میکروتیک پشتیبانی میکند.

LHG 5 HP

رادیویی در فرکانس ۵GHz  که با پروتکل ۸۰۲٫۱۱ a/n  و آنتن دوآل پولار ۲۴٫۵ dbi    با توان خروجی بیشتر که در مقایسه  با LHG 5   برای دستیابی به مسافتی تا ۶۰% بیشتر طراحی شده.

LHG XL HP5

رادیویی در فرکانس ۵GHz  که با پروتکل ۸۰۲٫۱۱ a/n  و آنتن دوآل پولار ۲۷ dbi  با توان خروجی بالا که برای برقراری لینک هایی تا ۴۰ کیلومتر با حداکثر سرعت طراحی شده.

LHG 5 ac

رادیویی در فرکانس ۵GHz  که با پروتکل ۸۰۲٫۱۱ac و آنتن دوآل پولار ۲۴٫۵ dbi   دارای پورت شبکه گیگ می باشد تا بتواند در مسیرهایی تا ۷ کیلومتر و پروتکل ac  پهنای باند نزدیک به یک گیگ را برای مصرف کننده تامین میکند.

LHG XL 5 ac

رادیویی در فرکانس ۵GHz  که با پروتکل ۸۰۲٫۱۱ac و آنتن دوآل پولار ۲۷ dbi   دارای پورت شبکه گیگ می باشد تا بتواند در مسیرهایی تا ۱۵کیلومتر و پروتکل ac  پهنای باند نزدیک به یک گیگ را برای مصرف کننده تامین میکند.

پیشنهاد می گردد برای انتقال تصویر دوربین های  FULL HD  از سری ac   استفاده گردد که پهنای باند بالایی را در اختیار شما قرار می دهد.

همانطور که در جدول مشاهده می کنید رادیوهای سری ac   رم ۲۵۶ دارند با بتوانند پهنای باند گیگ را بدون مشکل عبور دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

 

شما میتونین از طریق واتساپ(همین پایین!)

با ما در ارتباط باشین!

× چطور می تونم کمکتون کنم؟!